Правозащитний раздел Голоса Правды
  • 5 Репост.
Bибір редакції

Виходець з «Правого сектора» розповів, як Порошенко та Аваков керують радикалами

Виходець з «Правого сектора» розповів, як Порошенко та Аваков керують радикалами

Усі антиурядові акції протесту в Україні розганяються, а їхніх учасників, представників опозиції та опозиційно налаштованих громадян б'ють або залякують. Робиться це штучно — за наводкою і при заступництві силових структур і руками штучно створених радикалів, які сидять на зарплаті і одноразових підробітках у влади.

Про це пишуть журналісти головного опозиційного проекту України «Голос Правди» з посиланням на ексклюзивне зізнання колишнього учасника «Правого сектора», а нині представника однієї з опозиційних партій.

За його словами, провідну роль в координації дій радикалів займає міністр МВС Арсен Аваков. Він є покровителем всіх націоналістів і навіть відвертих нацистів за рахунок контролю ними укомплектованих батальйонів і фінансування їх як політпроектів. Також Аваков займає ключову роль у партії «Народний фронт» — головних лобістів війни.

«Систематичні «наводки» з МВС і СБУ надходять їхнім основним виконавцям — ЦК «Азов», «Сокіл» (молодіжка партії «Свобода»), «Братства» Корчинського та їхнім сателітам. Саме вони є головними шантажистами і погромниками опозиційних до цієї влади сил і рісофобами-практикантами».

Несистематичні автономні антиросійські акції також заохочуються силовиками у виконанні інших напівнезалежних організацій. Серед них — «Правий сектор», «РПС», «ОУН» (Микола Коханівський) та інші.

«Аваков, його шістки і американці, які його курирують, завдяки своїм азовським маріонеткам, взяли повну владу над радикальною молоддю України. Мабуть, це єдиний прошарок населення, що підтримує українську владу та її курс. Головний інструмент контролю – це утримання в соцмережах всіх великих нацистських пабліків та інтернет-спільнот за рахунок адмінресурсу МВС. Лідери цих угруповань сидять, в основному, на зарплаті у полку «Азов», НацКорпусі АЗОВ, Нацдружин і Кіберполіції України. А також за рахунок повного контролю над навколофутбольною молоддю, яке організував Назар Кравченко та його підлеглі».

Лідери навколофутбольних фанатів майже поголовно залучені до фронтоввї або громадянської діяльністі «Азова» та її проектів. Саме з цього середовища набирають керівників даних структур, оскільки у них в наявності, за словами колишнього учасника «Правого сектору», «тупа фанатська жива сила».

«Таким чином, їм підконтрольна ціла армія найтупішої активної молоді та нацистів. Це дає Авакову козирі в його відносинах з Порошенком».

Ця структура на даному етапі повністю підтримується, лобіюється і фінансується СБУ і Порошенком: його губернатори створювали умови, надавали офіси і бази для створення в регіонах філій та осередків радикальних структур. В кінці 2017 року в результаті зустрічей представників АП і НФ розроблена стратегія створення парамілітарних структур з представників так званих «несистемних націоналістів», напівмаргінальних організацій та представників криміналітету, які вміють створювати структури в стилі початку 90-х; переслідується ціль поставити під контроль вулиці і міста, щоб не тільки показати силу, але і позбавитися від погано керованих націоналістів і опозиціонерів, які мають свої структури.

СБУ і Адміністрація Порошенка, маючи русофобське завдання і бюджетні кошти, звертаються до вже сформованих структур. Вони поділені на 3 основні групи:

1) «Азов» та їхні сателіти («С14», «Зірка», «НацКорпус», Нацдружини, «Гонор», «TerrorFamily» тощо).

2) «Братство» Корчинського, Ігор Фадєєв (Москва), Ілля Ківа і їхні сателіти (Віта Заверюха, «Реванш», «Чорний комітет», «Соціалістична партія» Ківи і т.п.).

3) «Сокіл» (молодіжка «Свободи»). Керують нею Бондарчук і Кізін.

ЧАСТИНА 1. Азов

90 відсотків від всіх русофобських акцій залякування і терору організовують і втілюють одні і ті ж 4 людини. Штаб Нацкорпусу АЗОВ. Вони ж – негласні лідери «С14», «Соколу», «Зірки» і ще десятки різних організацій.

«Русофобські замовлення та бюджетні кошти від СБУ, МВС і безпосередньо від Авакова і адміністрації Порошенка в 90 відсотках випадків надходять в обхід Білецького до Назара Кравченка. Саме він зі своїми товаришами вже вирішує, яка з підконтрольних йому організацій і з якими кадрами проведе акцію. Іноді працюють через „С14“, іноді через Нацдружини, іноді через НацКорпус, у них десятки організацій. Але біля організаційного керма одні і ті ж люди. Майже у всіх акціях залякування і русофобії простежуються ці 4 ублюдки. У цьому квартеті Кравченко і Олійник — це мозок і лідери, а Філімонов і Маляр — руки і ноги».

Назар Кравченко — начальник штабу ЦК «Азов». Безпосередньо ним куруються і організовуються всі практичні дії, особливо в місті Києві.

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/kravchenkonazarii

Владислав Олійник — помічник Кравченка. Організовує акції фізичного насильства. Курирує проведення великих заходів (маршів, акцій, з'їздів) на місці проведення.

Сторінка ВКонтакті: https://vk.com/white_h8

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/xbigxchrisx

«Сергій Філімонов — виконавець і помічник вищеописаних. Для малоліток і профанів він виступає як „картонний лідер“ цієї структури».

Сторінка ВКонтакті: https://vk.com/id179563846

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/serhiifilimonov

Ігор Маляр — помічник Кравченка, друг сина Авакова.

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013447534637

Сторінка ВКонтакті: https://vk.com/id255786101

«Відкрито ходять, нічого не боячись, під щільним дахом МВС. За 4 роки їхнього антиросійского терору нікого з їхнього оточення не карали. Все керівництво купається в грошах, а у якості шісток набирають наївний ідейний молодняк і футбольних фанатів. По всій країні — їхні філії. У кожному місті свої лідери з середовища підгодованих фанатів і атошників. І по дзвінку з наведенням з МВС вони мчать розганяти мітинги, калічити, вбивати і т.п.»

«Радикальна молодь — дуже тупа. Йде за тими, хто сильний і хто з нею працює, а не хто правий і чесний. Саме радикальна молодь, нацисти і колишні атошники — їхній головний і просочений русофобією електорат, готовий проводить насильницькі дії, відтискання і рейдерство в інтересах цієї влади».

Аваков, контролюючи МВС, повністю закриває всі справи проти них і максимально лобіює.

«Вони будуть силою розганяти всі антиурядові заходи, маючи повний розклад від ментів і безкарність. За всю історію їхнього свавілля жодного з них не посадили. Навіть після міжнародних скандалів, як, наприклад, після нападу на чорношкірих вболівальників на Динамічному секторі».

Фінанси вони також заробляють «наїздами» на бізнеси за наводкою від Авакова та його оточення, пограбуванням, торгівлею амфетаміном, за проплачені мітинги, кришування і т.п.

«Варто зазначити, що акції (ліквідації, вибухи, викрадення), які вимагають спеціальної армійської підготовки і використання спеціалістів, а не масовки і націоналістів, Аваков через свого сина доручає виконувати Ігоря Коротких (пр. „Малюта“ або „Боцман“). Проходив підготовку в КДБ республіки Білорусь. Дуже близький з сином Авакова. Паралельно приймає замовлення і від СБУ, і від Адміністрації Порошенка».

Основний інформатор — начальник Оболонського району столиці Михайло Ніконов. Він — друг сина Авакова і колишній адвокат Білецького. Служив в «Азові».

«У званні лейтенанта очолив райвідділ... Начальник МВС Києва Крищенко — це чисто людина Авакова і повністю співпрацює з Кравченком і надає йому інформацію з усіх питань і всебічну підтримку. Оболонський район Києва повністю окучила „азовська“ структура. І районне МВС, і райадміністрація складаються з їхніх людей. Їхні основні офіси саме там».

ЧАСТИНА 2. Фадєєв, Корчинський і Ківа

Ігор Фадєєв (Москва):

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010191632921

«Також Аваков, СБУ та інші звертаються до «Братства» Корчинського та Ігоря Фадєєва. Варто нагадати, що Ілля Ківа — це повністю людина Корчинського і Фадєєва, який працює у Авакова і також проводить русофобію у виконання. У „Братстві“ багато старих бандитів з 90-х. Їх задіюють більше для „віджимань“ підприємств, переділів, наїздів на бізнес, де в міру своєї молодості і недалекості Кравченко та його товариші не здатні працювати. Але що стосується масовок, маршів, мітингів і акцій терору, де не потрібен інтелект і досвід, влада в 90% все ж таки задіює Назара Кравченка».

Акції цієї групи виглядають так: Фадєєв планує, прораховує і завозить спортсменів з регіонів. Потім Корчинський «накручує» на спортсменів націоналістів, надаючи націоналістичний вид заходу.

1) Ігор Фадєєв (Москва, Глобус) — кримінальний авторитет з 90-х, дійсний член ОЗУ Татаріна, який співпрацював з відділом К при СБУ України, колишній депутат Житомирської обласної ради, член громадської ради при губернаторі, член атестаційної комісії МВС України, активний член церкви саєнтології, духівник і куратор Іллі Ківи від Саєнтологічної церкви та відділу К в СБУ. Через Ківу має прямий вихід на Авакова, друг Корчинського і стратег розвитку «Соціалістичної партії» Ківи, помічник і «господар» депутата ВР Дзюблика і ділового партнера депутата від «Народного фронту» Кривенка, довірена особа Пашинського, голова Федерації ушу України.

«Фадєєв забезпечував і забезпечує спортсменами і масовкою більшість акцій, що проводяться з подачі Банкової» і Авакова, має великі зв'язки і вплив на секції боксу, вільної боротьби, східні єдиноборства у регіонах України, звідки і звозить людей на замовні русофобські заходи. Може поставити під рушницю до 600 осіб".

Одні з найбільш яскравих акцій — тиск на Десятинну церкву, акції проти Російської православної Церкви, блокування телеканалів «NewsOne» і «Інтер», рейдерське захоплення для Сергія Пашинського фабрики «Житомирські ласощі», погроми російських банків. На даний момент офіційно очолив обласне відділення «Братства» в Житомирі. За фактом управляє і Ківою, і Корчинським, стратегією їхнього розвитку і структурами.

До листопада 2017 р. відповідав за передачу грошей від бурштинових кланів Адміністрації президента України від нелегального видобутку бурштину в Житомирській області. Передавав гроші Віталію Ковальчуку. На даний момент відповідає за частку від бюджетного фінансування утилізації нафтопродуктів, а також фінансування структур НФ, БПП і структур, близьких Ківі, за рахунок нелегального видобутку піску та граніту в Житомирській області.

Його люди блокували посольства і консульства в 2018 р. у Києві та Одесі.

2) Дмитро Корчинський (https://www.facebook.com/korchynskyi детального подання не потребує. Контролює ряд націоналістичних структур. Близький до Авакова через Ківу, а через Фадєєва — до СБУ.

3) Ілля Ківа (https://www.facebook.com/kivaillya/ — довірена особа Авакова. Поставлена мета зайти «Соціалістичною партією» Ківи до парламенту на наступних виборах.

«Корчинський і Фадєєв судорожно працюють в цьому напрямку. Варто визнати, що по всій країні масово перекуповують активістів, створюють філії і набирають обертів».

ЧАСТИНА 3. «Сокіл» — «Свобода». Сергій Бондарчук і Сидір Кізін

Сергій Бондарчук:

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004650093183

Активну роль й вагу набирає молодіжне крило партії «Свобода» – «Сокіл». Мережа «Сокола» може мобілізувати до 1200 чоловік, повної підготовки і збройних. Реальний керівник і фінансист мережі — Сергій Бондарчук, ідейний націонал-соціаліст, розглядає «Свободу» як інструмент для реалізації своїх нацистських ідей. «Чорний касир» Сидора Кізіна. Вміє працювати з молоддю. Забезпечував і організовував разом із Кравченком майже всі факельні ходи, протестні акції проти російських представництв і російського капіталу, курирував на них «свободівські» структури.

«Варто визнати, що промивання мізків молодняку і рівень організації в «Соколі» вище, ніж «Азові»».

Займається кадровими питаннями в Службі безпеки ВО «Свобода».

Колишній депутат Житомирської обласної ради. Колишній заступник МОЗ області, голова коростишівської районної ради, активний учасник процесів децентралізації.

Сидір Кізін:

Сторінка у FaceBook: https://www.facebook.com/sydir.kizin

ВО «Свобода», колишній губернатор Житомирської області, колишній депутат ВР. Входить до керівної ланки ВО «Свобода», довірена особа Тягнибока, юрист, професійний рейдер. Виконує всю юридичну роботу «Свободи», відповідає за фінансування «Сокола» і воєнізованих таборів підготовки. Депутат Житомирської обласної ради, був організатором і фінансистом двох останніх маршів ВО «Свободи», ініціатор підтримки чорно-червоних прапорів на держрівні, а також повернення графи «Національність», виступає за заборону російської мови і т.п. Одна з ключових фігур у ВО «Свобода».

«Бондарчука і Кізіна недолюблюють в „Азові“, але перебувають у вимушеному союзі з ними. Планують в довгострокову зжерти „азовську“ структуру. На даний момент значно менш небезпечні, аніж „азовські“ структури Кравченка. Але в довгостроковій перспективі — більш небезпечні».

Дивіться нас у «YouTube»

Читайте нас у «Google.News», «Яндекс.Дзен», «Facebook», «ВКонтакте», «Однокласники», «Telegram» і «Twitter». Щоранку ми розсилаємо популярні новини на пошту – підпишіться на розсилку. Ви можете зв'язатися з редакцією сайту через розділ «Повідомити Правду».


Знайшли на сайті орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter.
Bибір редакції
Auto-Translate
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUrduVietnameseWelshYiddish
Олесь Бузина
Тема дня

Читайте також: Bибір редакції

В. Янукович: Вірю в єдність України, її розвиток і успіх

В. Янукович: Вірю в єдність України, її розвиток і успіх

01.01.2021
Україну створив Ленін: видатний історик шокував українців

Україну створив Ленін: видатний історик шокував українців

02.12.2020
Голодомор — це фейк, – видатний український історик Петро Толочко

Голодомор — це фейк, – видатний український історик Петро Толочко

02.12.2020
Я вирішив боротися з київським режимом, – співробітник СБУ Василь Прозоров

Я вирішив боротися з київським режимом, – співробітник СБУ Василь Прозоров

17.11.2020
Пам'ятник великому російському письменнику відкрили на Чернігівщині

Пам'ятник великому російському письменнику відкрили на Чернігівщині

29.09.2020
«Врахуйте гіркий досвід Майдану!» Робітники України знову звернулися до робітників Білорусі

«Врахуйте гіркий досвід Майдану!» Робітники України знову звернулися до робітників Білорусі

28.08.2020
«Західна Україна – це Польща». Ірина Верещук від «Слуги народу» виявилася сепаратисткою

«Західна Україна – це Польща». Ірина Верещук від «Слуги народу» виявилася сепаратисткою

22.08.2020
«Зупиніться!» Робітники України звернулися до робітників Білорусі

«Зупиніться!» Робітники України звернулися до робітників Білорусі

16.08.2020
Жванія: Розстріл Майдану підлаштували Порошенко, Турчинов, Парубій і Кличко

Жванія: Розстріл Майдану підлаштували Порошенко, Турчинов, Парубій і Кличко

12.08.2020
Газета «The New York Times» підтримала Олену Маркосян і проект «Голос Правди» Юрія Кота

Газета «The New York Times» підтримала Олену Маркосян і проект «Голос Правди» Юрія Кота

29.07.2020
Деякі мешканці Львова відзначили 76-ту річницю визволення міста від фашистів

Деякі мешканці Львова відзначили 76-ту річницю визволення міста від фашистів

27.07.2020
Д. Жванія: Порошенко хотів отримати благословення Януковича

Д. Жванія: Порошенко хотів отримати благословення Януковича

27.07.2020