Правозащитний раздел Голоса Правды
Країна

Вітренко на міжнародній конференції у Німеччині: українці тікають з країни від злиднів і безробіття

Вітренко на міжнародній конференції у Німеччині: українці тікають з країни від злиднів і безробіття

Опозиціонер Наталія Вітренко взяла участь у міжнародній конференції Шиллерського інституту «Виконання мрії людства», яка пройшла в Німеччині, пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди».

На ній політик виступила з доповіддю, під час якої заявила, що існуючий світовий порядок вичерпав себе, а його продовження несе загрозу людству переростанням конфліктів на Близькому Сході, Україні, Північній Кореї в Третю світову ядерну війну.

Україну Вітренко назвала яскравим прикладом боротьби старого світопорядку з новим, де восени 2013-го розпочався державних переворот:

«Вже всьому світові відомо, що це відбувалося за планами, під управлінням, за потужної інформаційної, фінансової та організаційної підтримки США».

До чого привів курс України після держперевороту під повним зовнішнім управлінням США на інтеграцію в ЄС і НАТО і на війну з Росією, наочно видно на графіку:

«ВВП України. Обсяг реального ВВП за даними Світового банку за 2014—2016 рр. скоротився в 2 рази, порівняно з 2013-м роком (50,9%). Навіть очікуване 2017-го зростання ВВП на 2% не збільшить його до бази 2013-го більш ніж на 1% (51,9%)».

Вітренко нагадала, що ліберальна модель економіки, що реалізується з 1992-го року за рецептами і під кредити МВФ, і раніше показала свою порочність для України.

«Реальний ВВП у 1990-му році становив 261,9 млрд дол., за його середньодушовим показником Україна входила до десятки провідних країн світу. У 2016-му він становив лише 1/3 рівня 1990-го року (93,3 млрд дол.). Але останні три роки завдали ще більш нищівному удару за рахунок обвального процесу деіндустріалізації країни».

За словами політика, деіндустріалізація України – це катастрофа:

«Визначальне значення в цьому мала ідеологія євроінтеграції України, що призвело до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС в 2014-му році, до розриву виробничої кооперації з Росією і до втрати величезних російських ринків для збуту продукції українських підприємств. В результаті втрачені цілі галузі економіки нашої країни – ракетобудування, суднобудування, авіабудування, автомобілебудування. Машинобудування було потужним ядром промисловості Радянської України, складаючи в 1990-му році 30,5% всього обсягу промислового виробництва. У 2013-му його частка знизилася до 10%, в 2016-му – до 5,8%. За оцінкою фахівців, при збереженні нинішньої політики, у 2020-му частка машинобудування не перевищить 2% обсягів промислового виробництва. Притому самі ці обсяги за 2014—2017 рр... скоротилися на 25%».

На цьому тлі, безумовно, різко збільшилося безробіття і втеча трудових ресурсів за межі країни, каже Вітренко:

«Ще до військових дій на Донбасі більше 4-х мільйонів чоловік виїхали в пошуках роботи до Росії, більше 2-х мільйонів – до країн ЄС. Державний переворот, війна на Південному Сході України, масові політичні репресії, обвальна деіндустріалізація, — все це викликало масовий відтік населення... Наведу приклад Польщі: у 2013-му році в Польщі офіційно працювало 9800 громадян України, у І кварталі 2017-го – 98000, в 10 разів більше! Крім того, ще близько 1 млн українців працюють у Польщі за заявою. Глава Мзс Польщі Ващиковський підкреслив, що в 2017-му було виділено 1,3 млн віз українцям з правом на роботу, а на 2018-й рік їх буде в 1,5 рази більше, тобто 2 млн! А скільки моїх співгромадян біжать від злиднів і безробіття до Чехії, Угорщини, Німеччини, Іспанії, Словаччини та інших країн! Біжать, тому що у себе в країні вони позбавлені нормальних умов роботи і безпеки. Прикладом служить втеча з України найкращої вчительки України 2016 року. Отримавши титул найкращої вчительки, Віолетта Македон виїхала до Великобританії обслуговувати багатих людей похилого віку».

Гривня за ці три роки девальвувала майже в 3,5 рази (з 8 грн/дол. до майже 27 грн/дол.). За даними держстатистики, в 2,72 рази за цей період зросли ціни в Україні.

«Ви подивіться на динаміку мінімальної місячної заробітної плати. При такому дикому зростання цін і тарифів мінімальна зарплата в 2015—2016 рр. становила лише половину рівня 2013-го року і тільки з 1.01.2017 була трохи піднята (до 3200 грн, тобто до $123), що все одно на 20% нижче рівня 2013 р. Люди змушені підривати своє здоров'я, позбавляти себе дозвілля та відпочинку, працюючи на двох-трьох роботах, щоб утримувати сім'ю. Відмовляти собі в народженні дітей. Або і зовсім бігти з країни».

Ще важче становище пенсіонерів:

«Мінімальна місячна пенсія, встановлена владою Євромайдану, всі ці роки була більш ніж в 2 рази нижчою рівня 2013-го року. А половина з 11,8 млн пенсіонерів України отримує саме мінімальну пенсію, тобто 6 млн осіб живуть на жалюгідні копійки (55 доларів пенсії на місяць). І прийнята місяць тому на вимогу МВФ пенсійна реформа лише погіршила ситуацію, фактично підвищивши пенсійний вік, зменшивши саму суму нарахування пенсій і позбавивши мільйонів трудівників пенсійних пільг. Тому і вимирає населення України страшними темпами».

Україна в 2017-му посіла I місце в Європі і II в світі (після Лесото) за смертністю населення і I місце в Європі за рівнем психічних захворювань:

«За офіційною статистикою з 52 млн чол. у 1990-му році в Україні нині залишилося 42 млн... Але перепис населення, всупереч міжнародним нормам проведення 1 раз на 10 років, з 2001-го в Україні не проводиться. Не проводиться свідомо, щоб влада не відповідала за геноцид і мала можливість фальсифікувати вибори, постійно приписуючи мільйони мертвих душ. За оцінками спеціалістів (виходячи з норм споживання хліба), в нинішній Україні проживає понад 25 мільйонів чоловік».

У доповіді Програми ООН про розвиток людського потенціалу 2017-го року зазначено, що за індексом людського розвитку Україна за рік скоротилася з 50 місця (в 2015-му) на 84-е (у 2016-му).

«Американський центр вивчення громадської думки Інституту Геллапа в листопаді 2017 р. представив результати дослідження, згідно з яким Україна увійшла до трійки найбільш нещасних країн світу (поряд з Гаїті і Південним Суданом). Опитування показало, що тільки 9% населення України вважають себе процвітаючими людьми, 41% страждають, 50% знаходяться в проміжному положенні».

Одним з факторів страждань населення України є шалене зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

«У цьому відношенні показовою є динаміка зростання тарифів на газ для населення за останні три роки. У доларовому обчисленні тарифи на газ за ці 3 роки зросли майже в 3 рази, в гривневому обчисленні – більш ніж в 10 разів! Але МВФ 3.11.2017 висунув нові 4 умови для отримання чергового траншу, серед яких знову підвищення цін на газ для населення. І це при тому, що Україна має власний газ, видобуток якого (близько 20 млрд м3 на рік) повністю покриває потреби населення! Один з вождів Євромайдану, А. Яценюк, гучно звинувачуючи колишню владу, обіцяв, що ціни на газ будуть різко знижені. Знизили!»

За словами Вітренко, всі опитування показують, що не менше 2/3 населення України вимагають припинення війни на Південно-Сході країни:

«Але є і альтернативні сили, які сповідують людиноненависницьку ідеологію нацизму. Ідеологію, засуджену людством! Нюрнберзьким Міжнародним Військовим Трибуналом. Це різного роду неонацистські партії, рухи, добровольчі батальйони, громадські організації. Їх щедро фінансують українські олігархи і західні спонсори, на їхний відкритий фашизм закривають очі президенти США і країн Євросоюзу. Хоча вони свою позицію, свою ідеологію навіть не приховують! Іменами своїх ідолів-колаборантів, агентів Абверу – Бандери, Шухевича, Коновальця – вони назвали вулиці і проспекти не тільки у Києві, але й по всій Україні. Гасло «Слава Україні – героям слава», прийняте у квітні 1941-го на ІІ зборах терористичної Організації українських націоналістів — ОУН (колишнього пособника і союзника гітлерівців у боротьбі з СРСР у Другій світовій, а для нас Великої Вітчизняної війни) в якості позивних у відповідь на «Хайль Гітлер – зіг хайль», — післямайданній Україні зробили офіційним привітанням. Нацисти (не тільки під прикриттям, в умовах вседозволеності, а й користуючись заохоченням влади) творять беззаконня по всій країні. Це вони влаштували вугільну блокаду Донбасу, це вони рейдерськими методами захоплюють банки, підприємства, магазини, офіси установ і політичних партій, зривають гастролі неугодних артистів, чинять нахабний тиск на суд, б'ють учасників мирних акцій і таким чином тероризують все населення країни. Наша партія – Прогресивна соціалістична партія України, і я особисто, як її лідер, це безпосередньо відчули на собі».

Нормалізація ситуації в Україні, припинення братовбивчої війни, ліквідація бандформувань, заборона неонацистської ідеології та партій і рухів, які її сповідують, тобто денацифікація України, — це все те, що негайно потрібно як для самої України, так і для всього світового співтовариства:

«Тоді буде ліквідована ця чорна діра на Євразійському континенті. Тоді будуть створені умови для відновлення міцного економічного фундаменту України, для створення мільйонів нових, сучасних робочих місць, – а це значить, для повернення мігрантів до своєї країни, розквіту України й успішного вирішення всіх її проблем. Я щиро бажаю сталого зростання доходів і якості життя всього населення нашої країни, повномасштабного включення України до нової прогресивної моделі світової цивілізації».

Докладніше – на відео.

Читайте «Голос Правди» у «Telegram»

Читайте та обговорюйте найцікавіші публікації «Голосу Правди» в наших групах у «Facebook», «ВКонтакте», «Однокласники», «Telegram» і «Twitter». Щоранку ми розсилаємо популярні новини на пошту – підпишіться на розсилку. Ви можете зв'язатися з редакцією сайту через розділ «Повідомити Правду».


Знайшли на сайті орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голос., рейтинг: 0)
Країна
Auto-Translate
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUrduVietnameseWelshYiddish
Олесь Бузина
Тема дня

Читайте також: Країна

Соцмережа «ВКонтакте» знову доступна в Україні

Соцмережа «ВКонтакте» знову доступна в Україні

12.09.2019
СБУ затримала українця за пости у «ВКонтакте»

СБУ затримала українця за пости у «ВКонтакте»

12.09.2019
Нардеп обирав яхту в Раді

Нардеп обирав яхту в Раді

11.09.2019
Д. Василець: Нова влада має здати причетних до розстрілу Майдану

Д. Василець: Нова влада має здати причетних до розстрілу Майдану

10.09.2019
Віруючі УПЦ розповіли, як радикали їх б'ють

Віруючі УПЦ розповіли, як радикали їх б'ють

07.09.2019
На Волині радикали обіцяють підірвати гранатами родину священика УПЦ

На Волині радикали обіцяють підірвати гранатами родину священика УПЦ

05.09.2019
У Маріуполі затримали оператора за трансляцію російських телеканалів. Йому загрожує 2 роки в'язниці

У Маріуполі затримали оператора за трансляцію російських телеканалів. Йому загрожує 2 роки в'язниці

05.09.2019
«Facebook»: «Голос Правди» надмірно впливає на політику в Україні

«Facebook»: «Голос Правди» надмірно впливає на політику в Україні

05.09.2019
В Україні заборонили опозиційну «Робочу газету»

В Україні заборонили опозиційну «Робочу газету»

20.08.2019
Фейсбук заборонив книгу вбитих атошників

Фейсбук заборонив книгу вбитих атошників

17.07.2019
«Revealing Ukraine». Прем'єра фільму О. Стоуна – на «Голосі Правди»

«Revealing Ukraine». Прем'єра фільму О. Стоуна – на «Голосі Правди»

15.07.2019
Жителі Донбасу — ОБСЄ: Ми живемо у постійному страху!

Жителі Донбасу — ОБСЄ: Ми живемо у постійному страху!

14.07.2019