Правозащитний раздел Голоса Правды
Блоги

Спиридон Килинкаров:Проводить опрос...

Спиридон Килинкаров:Проводить опрос...

На сайте главного оппозиционного проекта Украины «Голос Правды» опубликована новая запись оппозиционного политика Спиридона Килинкарова:

Проводить опрос общественного мнения, по вопросу будущего Донбасса на местных выборах, при этом, ограничив право голоса жителей Донбасса, как на подконтрольной Украине территории, так и не контролируемой, это акт унижения людей, проживающих на этих территориях. В высшей степени цинизм и не дальновидная политика, направленная на углубление конфликта, и не рассказывайте после этого сказки, о том, что вы в поиске мира.

Провести опитування громадської думки, щодо питання майбутнього Донбасу на місцевих виборах, обмеження права голосу мешканців Донбасу, як на території України, так і на неконтрольованій, це акт приниження людей, які живуть на цих територіях. Високий цинізм та політика не бачення спрямовані на поглиблення конфлікту, і не розповідайте після цієї казки, що ви в пошуках миру.

Перекладено з Російська

Вы можете прочитать эту запись в Facebook автора.

 Об авторе:
СПИРИДОН КИЛИНКАРОВ
Оппозиционный политик
Все публикации автора »»
Дивіться нас у «YouTube»

Читайте нас у «Google.News», «Яндекс.Дзен», «Facebook», «ВКонтакте», «Однокласники», «Telegram» і «Twitter». Щоранку ми розсилаємо популярні новини на пошту – підпишіться на розсилку. Ви можете зв'язатися з редакцією сайту через розділ «Повідомити Правду».


Знайшли на сайті орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter.