Правозащитний раздел Голоса Правды
Блоги

Спиридон Килинкаров:8 лет общего режима, таков...

Спиридон Килинкаров:8 лет общего режима, таков...

На сайте главного оппозиционного проекта Украины «Голос Правды» опубликована новая запись оппозиционного политика Спиридона Килинкарова:

8 лет общего режима, таков приговор суда актёру Михаилу Ефремову. Справедливо! Надеюсь, что годы проведённые за решеткой пойдут на пользу актёру, сам справиться со своим недугом актёр не смог, а может и не хотел, только почему ценой жизни другого человека, погибшего в ДТП? Уверен, что кассация смягчит приговор, на колонию поселения, а через четыре года, он выйдет по УДО и будет жить. Но, актёра Ефремова мы уже потеряли, а человека Ефремова, он убил в себе во время судебного процесса.

8 років загального режиму, це вирок актору Михайлу Єфремову. Це справедливо! Сподіваюсь, що роки, проведені за гратами, будуть приносити користь актору, сам актор не зміг впоратися зі своєю недугою, чи може не хотів, саме чому вартість життя іншої людини, яка загинула в ДТП? Впевнений, що касація полегшить вирок, до колонії поселення, а через чотири роки покине дострокове звільнення і житиме. Але, ми вже програли актора Єфремова, а людину Єфремова, він себе вбив під час судового засідання.

Перекладено з Російська

Вы можете прочитать эту запись в Facebook автора.

 Об авторе:
СПИРИДОН КИЛИНКАРОВ
Оппозиционный политик
Все публикации автора »»
Дивіться нас у «YouTube»

Читайте нас у «Google.News», «Яндекс.Дзен», «Facebook», «ВКонтакте», «Однокласники», «Telegram» і «Twitter». Щоранку ми розсилаємо популярні новини на пошту – підпишіться на розсилку. Ви можете зв'язатися з редакцією сайту через розділ «Повідомити Правду».


Знайшли на сайті орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter.
Голос Правды
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голос.; рейтинг: 0)