Правозащитний раздел Голоса Правды

Розкриття інформації

«Голос Правди» – це українське опозиційне видання та майданчик для опозиційних політиків, журналістів й активістів.

Хто ми?

Редакторами-волонтерами видання «Голос Правди» є журналісти українських телеканалів, радіостанцій, газет та онлайн-ЗМІ. 80% матеріалів, які розміщуються, — це ті, що не пропустила українська цензура.

Сайт

Після того, як міністерство інформаційної політики України внесло видання до так званого «чорного списку сайтів», нас вже десятки разів атакували т.зв. «хакери-патріоти». Сервер був вилучений «на перевірку», його досі не повернули.

На даний момент 70% українських сайтів перенесені на зарубіжний хостинг. Ми — не виняток. Проект розміщений на серверах у Німеччині та США.

Видання «Голос Правди» ніколи не приховувало, що співпрацює з каналом «PolitWera» і проводить спільні ефіри. Ця інформація публікується в кожному анонсі на головній сторінці ресурсу. «PolitWera» залучає модераторів, в роботу яких ми не втручаємося. При цьому в спільноті «Голос Правди» публікуються анонси усіх спільних ефірів і збираються запитання для інтерв’ю з гостями.

Також ми не приховуємо, що розміщуємо матеріали журналістів, які змушені були залишити Україну через тиск з боку СБУ і радикалів: Артур Сенько (США), Олександр Мединський (Фінляндія), Світлана Пікта (Росія), Павло Карназицький (Білорусь), Юрій Кот (Росія), Ігор Гужва (Австрія), Анатолій Шарій та багато інших.

Після штучного роздмухування «сенсації» навколо нашого видання руками провладних «журналістів» ми звернулися до служби підтримки «Facebook» з проханням показати приналежність до країн проживання всіх модераторів групи.

Наразі відображаються модератори з України (6 люд.), Польщі (3 люд.), Росії (1 люд.) і Великобританії (1 люд.).

Після перших чесних виборів ми обіцяємо показати їхні обличчя.

Співпраця

Журналісти видання «Голос Правди» завжди відкриті до співпраці, приймаючи заявки на публікацію від користувачів через спецрозділ «Повідомити Правду». Сюди ж можна надсилати свої матеріали.

Пишіть. Бо Україна нарешті почула незалежну точку зору