Правозащитний раздел Голоса Правды
Блоги

Евгений Мураев: Лукашенко предсказуемо закрыл...

Евгений Мураев: Лукашенко предсказуемо закрыл...

На сайте главного оппозиционного проекта Украины «Голос Правды» опубликована новая запись оппозиционного политика Евгения Мураева:

Лукашенко предсказуемо закрыл границу для Польши, Литвы и Украины. Дыра в бюджете теперь обещает быть ещё более катастрофической.
Спасибо, Владимир Александрович, за науку для собственного народа и, в первую очередь, ваших сторонников. Ликбез нужно проводить только деньгой. Через карман оно быстрее до каждого дойдёт, что ни комики, ни кухарки страной управлять не должны.
И да, мы помним, что Вы никому ничего не должны.

Лукашенко передбачувано закрив кордон для Польщі, Литви та України. Дірка в бюджеті тепер обіцяє бути ще більш катастрофічною.
Дякую, Володимире Олександровичу, за науку для власного народу і, перш за все, вашим прихильникам. Потрібно лише витратити свої гроші. Через кишеню швидше дійде до всіх, що ні коміки, ні кухарі не повинні керувати країною.
І так, ми пам ' ятаємо, що ви нікому нічого не винні.

Евгений Мураев: Лукашенко предсказуемо закрыл...

Вы можете прочитать эту запись в Facebook автора.

 Об авторе:
ЕВГЕНИЙ МУРАЕВ
Оппозиционный политик
Все публикации автора »»
Дивіться нас у «YouTube»

Читайте нас у «Google.News», «Яндекс.Дзен», «Facebook», «ВКонтакте», «Однокласники», «Telegram» і «Twitter». Щоранку ми розсилаємо популярні новини на пошту – підпишіться на розсилку. Ви можете зв'язатися з редакцією сайту через розділ «Повідомити Правду».


Знайшли на сайті орфографічну помилку? Виділіть її мишою і натисніть Ctrl+Enter.