Правозащитний раздел Голоса Правды
  • 2 Репост.

Про нас

Ми регулярно отримуємо запитання від глядачів про «Голос Правди». На цій сторінці опубліковані відповіді на найбільш поширені запитання:

Про проект

«Голос Правди» — це головний опозиційний проект України. Він був запущений в 2014-му році групою волонтерів як невеликий ресурс для об'єднання інакомислячих. Сьогодні «Голос Правди» – це впливовий ресурс www.golospravdy.eu зі 27 млн. заходів користувачів на місяць, відеоканал з прямими ефірами та спільноти в соціальних мережах із загальним охопленням більше 2.8 млн. читачів.

Редактори та автори «Голосу Правди» — хто це?

Спочатку авторами та редакторами «Голосу Правди» були виключно журналісти українських телеканалів (багатьох ви знаєте). Вони і зараз публікують на сайті матеріали, які не пропускаються у випуски теленовин. У 2015-му році до нас долучилися автори з регіонів, а також громадські журналісти з «чорного списку» міністерства інформаційної політики. Також нам допомагають фахівці з країн ЄС — вони забезпечують захист конфіденційності авторів.

Ви не боїтеся помсти радикалів за свою діяльність?

Трохи. Не секрет, що практично всі опозиційні ЗМІ закрилися в період «порошенківщини»: і телеканали, і радіостанції, і газети. Нам доводиться використовувати VPN-сервіси та працювати під псевдонімами, щоб забезпечувати свою безпеку. Ми не приховуємо, що через тиск з боку СБУ деякі автори були змушені покинути Україну — вони отримали політпритулок у США та країнах ЄС. На щастя, інтернет не має обмежень — готувати матеріали в безпеці можна з будь-якої точки земної кулі (за винятком Серверної Кореї та України).

Як можна стати автором «Голосу Правди»?

Легко! Для цього ми запустили розділ «Повідомити Правду» (https://golospravdy.eu/report-ru/). Через нього можна надсилати матеріали (публічно або анонімно). Також можна зв'язатися з редакцією за контактними адресами (список доступний за посиланням: https://golospravdy.eu/contacts/).

Часто бачу під час прямих ефірів логотип «PolitWera». Це ваш партнер?

«Голос Правди» і «PolitWera» з 2017-го року є не просто партнерами, але ще і друзями: ми щодня проводимо спільні прямі ефіри з дзвінками глядачів (номери телефонів доступні за посиланням https://golospravdy.eu/contacts/), а також організовуємо різні заходи.

Як допомогти «Голосу Правди»?

Найкраща допомога для нас — це поширення матеріалів «Голосу Правди» в соціальних мережах. Діліться. Кожен репост — це крок до припинення війни та відновлення миру в Україні.