• 29 Репост.

Про нас

Ми регулярно отримуємо запитання від глядачів про «Голос Правди». На цій сторінці опубліковані відповіді на найбільш поширені запитання:

Про проект

«Голос Правди» — це головний опозиційний проект України. Він був запущений в 2014-му році групою волонтерів як невеликий ресурс для об'єднання інакомислячих. Сьогодні «Голос Правди» – це впливовий європейський ресурс www.golospravdy.eu зі 27 млн. заходів користувачів на місяць, відеоканали з прямими ефірами та спільноти в соціальних мережах із загальним охопленням більше 3.7 млн. читачів. Детальна статистика — тут.

Де ви знаходитесь?

Команда редакторів з 2019 року знаходиться у Брюсселі (Бельгія), автори – у Києві, Оттаві (Канада) і Талліні (Естонія). Детальніше — тут. Сервер із сайтом з 2016 року знаходиться в Німеччині. Також ми навмисно використовуємо домен у зоні EU — зареєструвати його можуть тільки громадяни Євросоюзу і компанії на території ЄС.

Редактори та автори «Голосу Правди» — хто це?

Спочатку авторами та редакторами «Голосу Правди» були виключно журналісти українських телеканалів (багатьох ви знаєте). Вони і зараз публікують на сайті матеріали, які не пропускаються у випуски теленовин. У 2015-му році до нас долучилися автори з регіонів, а також громадські журналісти з «чорного списку» міністерства інформаційної політики. Також нам допомагають фахівці з країн ЄС — вони забезпечують захист конфіденційності авторів.

Ви не боїтеся помсти радикалів за свою діяльність?

Трохи. Не секрет, що практично всі опозиційні ЗМІ закрилися в період «великої порошенківщини»: і телеканали, і радіостанції, і газети. В Україні нам доводиться використовувати VPN-сервіси та працювати під псевдонімами, щоб забезпечувати свою безпеку. Ми не приховуємо, що через тиск з боку СБУ деякі автори були змушені покинути Україну — вони отримали політпритулок у США та країнах ЄС. На щастя, інтернет не має обмежень — готувати матеріали в безпеці можна з будь-якої точки земної кулі (за винятком Серверної Кореї та України).

Як можна стати автором «Голосу Правди»?

Легко! Для цього ми запустили розділ «Повідомити Правду». Через нього можна надсилати матеріали (публічно або анонімно). Також можна зв'язатися з редакцією за контактними адресами. Список доступний за посиланням.

Часто бачу під час прямих ефірів логотип «PolitWera». Це ваш партнер?

«Голос Правди» і «PolitWera» з 2017-го року є не просто партнерами, але ще і друзями: ми практично щодня проводимо спільні прямі ефіри з дзвінками глядачів (номери телефонів доступні за посиланням), а також організовуємо різні заходи.

Яке відношення ваш «Голос Правди» має до російського «Голосу Правди»?

Жодного. Єдине, що у нас спільне, — назва і рік запуску сайтів. При цьому російський «Голос Правди» розміщується за адресою golos-pravda.ru і є «політичною газетою Красноармійського району Краснодарського краю».

Журналісти, підконтрольні Джорджу Соросу, кажуть, що «Голос Правди» працює під ковпаком у російської влади. Це правда?

Ми читали ці численні «розслідування», оплачені Фондом «Відродження» Джорджа Сороса: в них «Голос Правди» називають ресурсом і Віктора Януковича, і Миколи Азарова, і Віталія Захарченка та/або Юрія Кота; і друзів з оточення Юлії Тимошенко і навіть Петра Симоненка. В інших «розслідуваннях» пишуть, що нібито на розвиток «Голосу Правди» через російські фонди виділяються неймовірні гранти; що «Голос Правди» курують співробітники ФСБ, ДРУ та ін. При цьому ніхто з журналістів-«соросят» жодного разу не звертався до редакції «Голосу Правди» за коментарем для створення хоча б видимості балансу думок. Між тим, редактори, автори та інші представники «Голосу Правди» ніколи не працювали «під ковпаком у російської влади»; не є «агентами Кремля», ніколи і ні від кого, на відміну від журналістів-«соросят», не отримували гранти. Але до хвиль дискредитації ми вже звикли і давно виробили імунітет.

Це правда, що Вас купив Олександр Онищенко?

Такі чутки поширюються у телеграм-каналах через те, що на «Голосі Правди» з'явилася реклама книги Олександра Онищенка «Петро П'ятий». Але це лише реклама.

Як допомогти «Голосу Правди»?

Найкраща допомога для нас — це поширення матеріалів «Голосу Правди» в соціальних мережах. Діліться. Кожен репост — це крок до припинення війни та відновлення миру в Україні.